Štítky: kefa originál, kefa kefa, Kefka súprava, Lacné kefa originál, Vysoko Kvalitný kefa, kefa, Čína kefka súprava Dodávateľov.

€11.65
 • Skladom
 • t8087


 • Ovládanie Kanálov: 2 Kanálov
 • Funkcie: Diaľkové Ovládanie,Slot
 • GYRO: Iné
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Max Rýchlosť: Iné
 • Názov Značky: xiao
 • Rozsahu: 1
 • Číslo Modelu: Iné

2 Jednotky XIAO Robot Vysávač Bočné Kefa Originálnych Dielov Stavebnice mi robot 3-ozbrojené bočné kefy Popisy Produktov 100% Originál Kvalita Zaručená !! Výmena 3-ozbrojené bočné kefa pre xiao mi Roboty. Bočné Kefa udržať pre xiao je čistiaci výkon a zároveň znížiť prieniku prachu, peľu a iných alergénov do vzduchu, ktorý dýchate.

Pre najlepšie výsledky, mali by sa vymieňať každé 2 - 3 mesiace. Fotografie Výrobkov, Aby Proces

Nákup poznámka 1. po obdržaní zásielky v 7 dní, môžeme prijať, ak sa chcete vrátiť späť a náhradu za kvalitu problém, Viac ako 7 dní, dodávame záruka na opravu alebo výmenu; 2. po prijatí zásielky, s cieľom chrániť vaše záujmy, prosím, uistite sa, že strieľať videa pri otvorení zásielky, takže ak položka nie je stratená alebo balenie vzhľad je poškodený, kupujúci môže poskytnúť dôkazy na čas.Ak nemôže poskytnúť otvorenie zásielky video , sme nebude vykonávať žiadnu zodpovednosť za to; 3. o vonkajší obal, garantujeme produkty sú 100% originálne , ale výrobca má právo meniť ,takže vzhľad a obalový design sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia, v rovnakom čase sme tiež nebude vykonávať žiadnu zodpovednosť; 4. ak umiestnite príkaz, uveďte, že súhlasíte s vyššie uvedenými podmienkami a podmienkami. Centrum Pomoci: Typ Tipy: 1. Farebný Displej a svetlo strieľať bude mať vplyv na farbu výrobky, fotografie pre referenčné účely, predmetom nášho dostupné produkty 2. Povrch Poškriabať Všetky Xiao výrobky musia byť testované pred poslala , povrch proti poškriabaniu, je normálne, 3. Hmotnosti na základe výslovného spoločnosti a našich hmotnosť výsledok pred odoslané 4. Vzhľad Produktov obrázky pre referenčné účely, predmetom nášho dostupné produkty 5. Package Rozbité Dlho medzinárodnej prepravy poškodiť a zničiť balík , ak ste našli tam je vybalenie príznakov, prosím, prihláste sa . Vonkajší obal, v dobrom stave, ale produkt maloobchodných balíkov extrúznou deformácie, ale nemá vplyv na použitie výrobku, je normálne. 6. Package garantujeme produkty sú 100% originálne , ale výrobca má právo meniť ,takže vzhľad a obalový design sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia, v rovnakom čase sme tiež nebude vykonávať žiadnu zodpovednosť 7. Povolenie Sme Xiao úradný autorizovaného predajcu, Všetky naše výrobky sú pôvodné , môže byť skontrolované na Xiao oficiálnej stránke 8. Inštalácia Kupujúci je potrebné mať DIY schopnosť, ako nainštalovať operačný systém, aby sa zabránilo problémy s inštaláciou . 9. Ruský Kupujúci ruskej politiky , potvrďte prosím vaše celé meno . 10. Colné poplatky, Ak sa chcete vyhnúť vysokým daniam , všetky naše výrobky budú deklarovať hodnoty nižšie, ako so zostatkom v sume 10 11. Poštovné Spôsob, ako Predvolené logistika je Tusanampacituchcemezit.sk Štandardná Doprava ,prosím, skontrolujte :activities.Tusanampacituchcemezit.sk/Tusanampacituchcemezit.sk_shipping.php 13. Čas spracovania Tri dni, sviatky odložiť automaticky 14. On-time Dodávky 60 dní Dlhý interné poštovné je ovplyvnená mnohými neočakávané veci , ak výrobky nie prísť v 60days , prosím, dajte nám vedieť, ak chcete rozšíriť ochranu čas alebo vrátenie peňazí Zákazník Pozornosť:


 • Hmotnosť Balenia: 0.08kg (0.18lb.)
 • Veľkosť Balenia: 30cm x 20cm x 11cm (11.81in x 7.87in x 4.33in)
 • Typ Jednotky: kus

Napísať recenziu

Súvisiace produkty