Štítky: Byt. Rozvádzač, Nájdite Držiak Poistky, Box, auto byt. rozvádzač, Lacná poistka box, Vysoká Kvalita, nájdite držiak poistky, box, Čína auto byt. rozvádzač Dodávateľov.

€22.90 €24.36
  • Skladom
  • t8441


  • Položka Hmotnosť: 200g
  • Špeciálne Funkcie: pre ATC Čepeľ Poistku Použiť IBA
  • Názov Značky: FY-UU
  • Druh Materiálu: PBT + PC + Meď
  • Externé Testovanie Certifikácia: CCC

Auto Byt. Rozvádzač Relé Držiteľ 10 Ceste Gondoly Poistenie, Poistenie Auta, Nájdite Držiak Poistky, Box Na Auto Vozidla Obvode Lamiel

Popis LEPŠIE VODOTESNÝ!- Pripravený pre Vlhké/Morského prostredia! Vyšší štandard vodotesný hodnotenie, s vloženou gumový krúžok, Lepšie chráni proti hmle, striekajúcej vode, prachu, piesku a nečistôt

LED kontrolka sa rozsvieti červeno ak sa fúkané poistka je detekovaný. Ďalšie sloty sú k dispozícii pre náhradné poistky.

NEZÁVISLÉ PRÍKON - Každý okruh má vlastné napájanie vstupné a je schopné spracovávať zaťaženie až 25 ampérov na 12V DC. Maximálne vstupné napätie je dimenzované na 32V.

ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA - Nepremokavé priechodka a jasný objektív zahrnuté pre maximálnu ochranu. Thumbscrew je zahrnuté udržiavať jasný objektív v polohe.

MARINE & EXTERIÉR READY - musí mať pre vlhkosti ťažké životné prostredie ako všetky morské vozidlách(člnoch), a ideálny pre aplikácie, ktoré vyžadujú exteriéru umiestnenie ako Polaris, Side-by-Side, sandrails, návesy, Prívesy a ďalšie.

10 Spôsob, ako ATC/ATO nepremokavé čepeľ byt. rozvádzač s LED indikátor, svetlá ochranu obvodov a poistky proti prachu a silný prúd vody a zároveň ponúka pohodlie rýchle diagnostické s LED indikátor stále svieti v prípade fúkané poistku. Schopné vstupu až 32V DC, táto vodotesná čepeľ, nájdite držiak poistky, je vybavený štandardným .250" muž rýchle odpojenie terminály, ponúka jasný objektív kryt byť umiestnené nad poistky, určili príkon pre každú z desiatich obvody s menovitým výkonom maximálne 25 ampérov @ 12V DC, pričom ďalšie sloty pre náhradné poistky. Univerzálnosť tohto nepremokavé byt. rozvádzač je vhodná pre najrôznejšie aplikácie, kde je nepremokavá ochrana obvodu sa nazýva.

Špecifikácia

Typ: 10-cesta čepeľ poistka blok

Vstup Voltag: max. 32V DC

Vodotesný Hodnotenie: IP56

Teplota Hodnotenie: -25 až 85 C

Výstupný Terminál Hodnotenie: max. 25A/obvod

Terminál Drôtu Veľkosť: #10 do 16 AWG

Materiál: PBT + PC + Meď

Montáž krútiaceho Momentu, Hodnotenie: 8 in-lb (0.9 Nm) max.

Poistka Špecifikácie: pre ATC Čepeľ Poistku Použiť IBA

Zoznam Balíkov:

1 x Nepremokavé Čepeľ Byt. rozvádzač


  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.3kg (0.66lb.)
  • Veľkosť Balenia: 20cm x 10cm x 20cm (7.87in x 3.94in x 7.87in)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty