Štítky: zigbee modulu, p p, Lacné zigbee modulu, Vysoká Kvalita p p.

€9.29 €9.78
  • Skladom
  • t7813


  • Stav: NOVÉ
  • Názov Značky: SZFYDOSH
  • Druh: Bezdrôtové Moduly
  • Aplikácia: Učiť sa , experiment, vývoj produktu, smart home , networking

ZA2530-2591 2.4 G bezdrôtovej rádiovej komunikácie vysielača modul

Modul výhodou

1. v porovnaní s podobnými CC2530+CC2591 modul, signál viac ako 5dB! nebojí tovaru ako tovaru, ale nevedel veľa o ... ako dlho, ako viete, ako dlho, ako budete snažiť, sa sťažovala na pôvodné RF modul že voda tak hlboko, nie čo môžete urobiť!

2. najnižšie ceny v priemysle, zrelé a stabilnú kvalitu výrobkov, umiestnený v Zigbee projektu na podporu. väčšinu cena by dať ďalšiu diskusiu! stačí sa zamerať na vývoj aplikácií, môžeme vám pomôcť dosiahnuť komplexné RF hardvér!

3. so svetovým čip distribútorov AVNET a TI technické centrum podpory v meste Shenzhen mať dobrú spoluprácu, čip prvej ruky informácie získané FAE, zodpovedajúce vysoko-frekvencia RF, výkon vysielača a prijímača citlivosť lepšie ako podobné výrobky. CC2530+CC2591 modul signály viac ako 5dB podobných produktov!

4. vysoko kvalitné PCB RF dosky s obvodmi, jedinečné vzory pre alternatívne malé parameter microstrip line komponentov, súčastí skontrolujte, či je modul vybavený vysokú presnosť a vysokú stabilitu než konkurenčné produkty s vyšším výkonom. lepšiu stabilitu a jednotnosť.

5. v porovnaní s inými RF front end, odporúčaný TI CC2530 CC2591 čip vysielač front-end, dosiahnuť vyšší programovací jednoduchšie, viac kompletnú technickú podporu, a plynulej implementácie ZStack Hibernate funkcie, ako je nízka spotreba.

6. malé plochy (32mm*18 mm), super tenká hrúbka (hrúbka iba 1,6 mm pri použití na doske plošného spoja a anténa), môže byť ľahko vložené hodinky. MP3. aktívna VF karty v Termináli.

7. prax pečiatka otvor patch RF modul dizajn na podporu SMT patch II a super nízku cenu ponúkajú interposer rada, dajú sa ľahko zmeniť na DIP PIN kód pin pre rozvoj. ultra-nízka cena zodpovedajúce signál-dobrý externých antén a anténnych káblov.

Zaviazali sme sa, CC2530+CC2591 prenos energie a prijímať citlivosť pod TI factory Rady (signál najlepšie), a môžete nájsť celú sieť, ako aj v porovnaní s podobnými produktmi na trhu, viac ako 0~1dBm prenášať silu a vysokú citlivosť prijímača 4~5dB viac ako 5dB celková intenzita signálu ... Vitajte na skúsiť, nie je spokojný s žiaden dôvod na návrat.

Čo je citlivosť? prečo CC2530+CC2591 modul prijímača citlivosť je dôležitejšie? CC2591 je vysielací výkon 22dBm, typické citlivosť prijímača +6dB 2.4 G rádio frekvencia front-end. prenos energie doplnky môžu zlepšenie pokrytia signálom, ale nie vzťahujúce sa na rozsah a silu prijatého signálu. recepcia rozsah zlepšenie musí byť realizované zvýšením citlivosti. CC2591 prijímať zvýšiť citlivosť je nikdy ľahké, je však veľmi vysoký dopyt CC2591 na periférne obvody, Viac článku signál línie elektrického vedenia kabeláže ísť linky. zápas parameter. signál fáze mierne odchýlky, filter frekvencia body odchýlka alebo obvodu hluk, ktorý sa viedlo k signálu prudko útlmu. najmä slabé prijatý signál a moci spustí signál cez s čipom s Palube rýchlo striedavý prepínač, nízka hlučnosť zápas dizajn obtiažnosti si predstavoval. trh Shang väčšina výrobkov dostal citlivosti sú ďaleko nižšie TI pri menovitom z +6dB, veľa urobiť len 0dB, Dokonca má tiež veľa urobiť len -5dB. a nie pridané PA z CC2530 modul v porovnaní, uvádza na trh moc má, dostal citlivosť je dole má, "odkazovej premennej veľké, počúvanie premennej zlá", a do z, komunikácia účinok a žiadne zlepšenie príliš viac, viac smrteľné, je ako CC2530+CC2591 modul úplne stratil sa a CC2530 modulu tvorený ZigBee siete možností, "ťažké presné prijaté CC2530 modul zaslané signálu". Dizajn inžinierov bude mať taký pocit "s 2591 signál nie je bez úžitku."

Pretože veľmi vysokej dizajn ťažkosti, mesto predaj podobné produkty nemôžu dosiahnuť ideálny prijatých citlivosť, najviac podobných produktov prijaté citlivosť č dokonca zlepšila tiež má mnoho bolo zhoršenie ( -5dB). priamo jav je CC2530+CC2591 modul a CC2530 modul komunikácie Shi, údaje nadol môžete životopis "dve km" (mnoho podobných modul menovitý "môže životopis dve km"), ale údaje uplink jediný hranicu 80 metrov ešte 50 metrov (citlivosť -5dB, CC2530 citlivosť bola znížená!). Takže, pokiaľ celú sieť s CC2530+CC2591 modul namiesto CC2530 modul, tieto nároky sa "high power" bude nielen nepodarí zlepšiť obojsmernú komunikáciu na diaľku a niektoré skrátené, vysielací výkon upgrade, je nezmyselné. moduly a sme naozaj úradný nominálny reálny 22dBm a +6dB zvýšiť príjem rozsah strelnice zároveň výrazne zlepšiť! CC2530+ CC2591 router a CC2530 terminálu uzol vzdialenosť v kombinácii s nízkou spotrebou sa stane realitou, nech vaše Zigbee projekt reálne kvalitatívny skok!


  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty