Štítky: označovanie zbraň labels, Cenovka Zbraň, Označovanie Zbraň, Lacné označovanie zbraň labels, Vysoká Kvalita cenovka zbraň, Čína označovanie zbraň Dodávateľov.

€15.48
  • Skladom
  • t1195


  • Číslo Modelu: MX 5500

Tento výpis je jeden MX-5500 Cena Štítku Zbraň s 5000 Zelené etikety a jeden ďalší atrament roll. Zaradené v zoznam je 4 rožky náhodné farby (môže byť inej farby ako na obrázku) ako dar 8 číslic v jednom riadku. Značka rozmer je 7/8"x1/2" To nie je pre denné alebo ťažkých použitie. Odporúča iba na dočasné použitie, t. j. dvor predaj, blší trh alebo malé založené na podnikanie. Prosím, majte na pamäti, táto zbraň je najlacnejšie zbraň môžete nájsť na trhu, a dostanete, čo si zaplatí. Prosím, túto zbraň je jemná a nemusí správne fungovať, ak to spadne, nadmerne. Farba môže byť iný ako na obrázku. Tam sú Červená, Žltá a Modrá zbrane k dispozícii. Prosím e-mail na preferovanú farbu, alebo to bude náhodné farby. Bude loď zdarma v rámci 50 štátov. Medzinárodné kupujúci sú zodpovední za akékoľvek vlastné náklady pre vašu krajinu. Vezmite prosím na vedomie, že žiadne náhrady budú mať, bez položiek, ktoré sa vracajú späť k nám opakovane podmienkou, pokiaľ nie je to chyba alebo chyba. Prosím, kontaktujte nás pred vykonaním akejkoľvek negatívnej spätnej väzby je vľavo. Ďakujeme, že ste pre vaše podnikanie.

Vysoká Kvalita ,Výrobnú Cenu! nájdete nádherný svet! pls skontrolovať môj obchod webovej stránky: http://Tusanampacituchcemezit.sk/store/617186


  • Veľkosť Balenia: 25cm x 17cm x 5cm (9.84in x 6.69in x 1.97in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.5kg (1.10lb.)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty