Štítky: chris richtára, chris cooley, Chris, Lacné chris richtára, Vysoká Kvalita chris cooley, Čína chris Dodávateľov.

€8.17
 • Skladom
 • t19


 • Funkcie: Začiatočník,Profesionálne,Mágovia,Street
 • Veľkosť: One Size
 • Výkon Formulár: Close-up Magic
 • Upozornenie: magický trik
 • Je Návod Súčasťou: No
 • Materiál: Papier
 • farba: Biela
 • Druh: Karty
 • Pohlavie: Unisex
 • Vekové Rozpätie: Grownups
 • Číslo Modelu: 12

Narcis podľa Chris Philpott

"To\\ \ 's friggin\\' geniálny! Najmä Unhypnotized - wow! Myslím, že je to tajomstvo, umenie by malo byť. Narcis prináša 100. Opice zásady do úplne novej a veľmi užitočný ríši. Zahŕňa niektoré vážne generátory, z expletive-navodenie na ticho v pohybe, možno aj transformačnej. Prišiel zlý pohode zásade pobyt pre výkonné spôsoby ako môžete využiť tento vplyv na vaše publikum."

- Joshua Quinn

"Nemohol som\\ \ 't recommend to viac!!!!!! It\ \ \ \ 's silný, brilantná a predovšetkým efektívne. It\ \ \ \ 's ne-jasné... to by malo byť vo vašom arzenálu ak chcete vyhodiť ľudí myslí. Bravo Chris, vy\\'ve done to znova! IMHO som pocit, že tento druh mágie je ďalším krokom vo vývoji našej profesii... postupujúcej nás považuje za samotné smrteľníkov."

- Joe Monti

"Chris Philpott\\ \ 's Narcis, vezme svoj 100. Opice genius na novú úroveň, ktorá opustí publikum nemý! Narcis otvára úplne nové ihrisko silný rutiny pomocou divák\\ \ 's vlastný telefón, ktorý balíky malé a hrá veľký. Dôrazne odporúčame!"

- Brett Barry

"Len dal pár účinky skúšobnú prevádzku cez víkend. V pondelok ráno príde a dostanem 2 nové otázky prísť od ľudí, s snímky uložené vo svojom telefóne, z víkend výkon. Nuff said. ĎAKUJEM, Chris! IMO to bude mohlo byť jedným z najväčších marketingových nástrojov niekedy vydaná ako aj stupeň výkonu materiál."

- Al Straker

"Chris sa to znova! Tento čas moc 100 Monkeys je vždy s vami, kedykoľvek a kdekoľvek, a navyše to bude pripomienku, že publikum bude mať s nimi za všetky ich život! Silný rutiny a veľmi zábavné príliš!"

- Luca Volpe V

Nakoniec, 100. Opice zásade ide zblízka!

Päť nové výkonné efekty Chris Philpott.

V každom účinku, obraz divák berie na jeho vlastné telefónne magicky zmeny pod väčšina nemožné podmienky!

Easy-to-vykonávať účinky, ktoré sú na rozdiel od nič vaše publikum už niekedy videl. Účinky, ktoré sú ako pamätný ako sú nemožné, ako sa pohybuje, ako sú úžasné.

Keď Dan Harlan bol požiadaný, "Na tému Penguin prednášky, čo\\ \ 's bol váš nezabudnuteľný okamih? Je tam niečo, čo vyskočí na všetkých?" Dan odpovedal, "Áno! Jo, jo. Chris Philpott... On priniesol najdramatickejšie prezentácie, veci, kde si naozaj staral o to, čo sa deje... Len tak dobre premyslený. Naozaj, naozaj inteligentné myslenie."

Päť účinky v tomto vydaní sú:

Fortune Teller

Môžete dať vaše dobrovoľnícke kartu s obrázkom "strašidelný" fortune teller machine na jednej strane a Rómske (Cigánske) písanie na iných. Môžete požičať mobilný telefón, a vziať obrázok divák drží karty - ale keď sa pozriete na fotografiu, cudzie slová zmenili na angličtinu a dávajú divákovi\\ \ 's fortune! To je uncannily presné a dokáže dokonca predpovedať šťastné číslo alebo vybraná karta!

Unhypnotized

Ako si začnete hypnotizovat niekto zistíte, že ona je už hypnotized! Potom kúzlo začína... krásne, posilnenie účinku.

Sľub

Pýtate sa divák na záložné právo uplatniť svoj voľný bude od čítania vyhlásení na video: "Moja vôľa je pevná! Budem robiť voľný výber" Potom sa vyberie karta za veľmi spravodlivé podmienky. Ale ukázalo sa, že ste\\ " som kontrolované názor: keď sa pozriete na obrázok na svojom telefóne sa hovorí: "Moja vôľa je ukradnuté!" a mená karty oni si vybrali.

Chcem Vidieť svoju Budúcnosť

Predpovedanie budúcnosti je nebezpečná vec a niekedy sa ľudia "zabiť proroka." Takže ak chcete overiť, divák\\ \ 's súhlas, môžete prevziať obraz jej držiteľom karty, ktorý znie: "chcem vidieť svoju budúcnosť!" Ale keď ona sa pozrie na fotografiu, slová na karte zmenili odhaliť jej budúcnosti v prekvapujúce, presné a zábavným spôsobom.

Žiadne Umenie

Kúzlo z Harry Potter odhalí tajné myšlienka. Pýtate sa divák si z osoba (alebo miestom, alebo vec) a potom ich budete mať podržte kartu, ktorá vraví: "ja som premýšľal o vec." Ste obsadenie "Aparecium" odhaliť kúzlo z Harry Potter a teraz keď sa pozriete na obrázok, ich tajné myšlienka je viditeľné.

Až teraz, všetky 100. Opice účinky boli navrhnuté pre štádium (so riešenie pre zblízka situácie). Toto je prvýkrát, že tento druh účinku sú navrhnuté špeciálne pre zblízka situácie (aj keď teraz tam sú riešenia pre fázu práce).

Obsahuje predtlačený karty, 90 minútové video návod, PDF písomných pokynov s mnohými variáciami na tieto rutiny a 145 tlač-at-home gimmicked Jpeg umožňuje meniť účinky, aby vyhovoval vašim vlastným uskutočnením štýl a širokú škálu výkon situáciách.


 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)

Unikum5 76
2018-02-12
5/5
grade
Rizoncreed
2017-12-10
5/5
Super Seller! Very Quickly, Competent and Uncomplicate! Super Product! Super vendedor! Rapido, Competente y Descomplicado! Super Producto!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty